Školení

Popis školení uživatelů GC ÚPRAVY

Poznejte lépe možnosti informačního systému GC ÚPRAVY®. Dosáhněte pokroku dalším vzděláváním.

Školení v počítačové učebně

Vypisujeme termíny školení v počítačové učebně v sídle naší společnosti. Výhodou tohoto školení je připravený program na dané téma a možnost vyzkoušet si práci v programu na vzorových datech.

Termíny školení a objednávka

Školení připravené na míru vaší firmy

Potřebujete školení přizpůsobené vašim potřebám? Pak zajistíme školení šité na míru, které sestavíme a organizačně zajistíme podle vašich představ. Školení může proběhnout i v sídle vaší společnosti.

Kontaktujte nás a dohodneme se

Školení v počítačové učebně

učebna GC ÚPRAVY
Školení v učebně

Prohlubte své znalosti při práci s programem. V počítačové učebně si můžete pracovní postupy ihned vyzkoušet. Při školení také dostanete vzdělávací materiál, který vám pomůže v praxi při zadávání a vyhodnocování evidencí. Naše firma je akreditovaný vzdělávací subjekt Ministerstva zemědělství. Školení zajišťuje tým pracovníků s dlouholetou praxí v oboru.

Geocentrum Olomouc
Kde se školení koná?

V sídle společnosti Geocentrum spol. s r.o., tř. Kosmonautů 1143/8b, Olomouc. V moderně vybavené učebně je připraven počítač pro každého účastníka. Jak se k nám dostanete? Autobusem č. 12,13,19 zastávka Vejdovského, tramvají č.1, 5, 7, zastávka Vejdovského, pěšky od hlavního nádražní cca 10 min, parkování je možné na tř. Kosmonautů (zdarma).

školení uživatelů GC ÚPRAVY
Čas školení a občerstvení

Začínáme v 9 hodin, končíme v cca 13 hodin (pokud není uvedeno jinak), včetně krátkých pauz. Občerstvení a nápoje jsou zajištěny v ceně školení.

Komu je určeno

Všem uživatelům programu GC ÚPRAVY® kteří s programem ještě nezačali, případně jsou uživateli jen krátce a chtějí se naučit a ujasnit si správné pracovní postupy. Nabízíme také školení pro pokročilé uživatele, kteří si osvojí pokročilé funkce programu. Pro koho je konkrétní školení připraveno, uvádíme vždy v tématu školení.

Cena a způsob platby

Cena školení je 1 500 Kč/osobu bez DPH. Každý další účastník z téhož podniku platí 1 300 Kč. Platbu, prosím, proveďte předem na číslo účtu: 59309811/0100, variabilní symbol = IČ, specifický symbol = datum školení (mmddrrrr). Doklad vám bude předán v den školení. Platba v den konání je možná jen po předchozí domluvě.

Storno podmínky

V případě storna objednávky 2 dny před školením, bude účtován poplatek ve výši 500 Kč. S vyřízením objednávky jsou spojené náklady na fakturaci, objednávku občerstvení a je blokováno místo pro jiného účastníka.

 Termíny a objednávka školení

Momentálně nejsou vypsány žádné termíny školení.

© GEOCENTRUM, spol. s r.o. | geocentrum.cz