Novinky

Nedostupnost služby hotline
Služba hot-line nebude z důvodu čerpání dovolené dostupná v období od 26.12. – 1.1.2018.
Přejeme Vám krásné Vánoce, hodně zdraví a úspěchů v novém roce.

21.12.2017

Školení v počítačové učebně
Připravili jsme pro vás sérii školení v počítačové učebně. Vypsány jsou kurzy pro evidenci půdy a agronomy, v případě zájmu vypíšeme další termíny. Přihlásit se můžete zde. Školení bude probíhat nad původním systémem GC ÚPRAVY.

8.9.2017

Evidence sklizně
Součástí programu GC ÚPRAVY® je možnost evidovat sklizeň a produkci. Využít můžete dokonce několik způsobů evidence - podle toho o jaký detail informací máte zájem. K dispozici je jednoduchá evidence průměrné produkce za plodinu, detail produkce na půdním bloku nebo podrobný vážní deník, kam se zapisují všechny fůry, které projedou váhou. Produkci je možné evidovat s vazbou na sklad, program dokáže vyhodnotit také hospodářský výsledek po blocích, plodinách nebo odrůdách. Přejeme vám bohatou úrodu.

19.7.2017

Národní výstava hospodářských zvířat 2017
Zveme Vás na Národní výstavu hospodářských zvířat do Brna na Výstaviště, která se koná od 11. – 14. 5. 2017. Najdete nás na společném stánku s Agriprintem – Vydavatelství Baštan, volná plocha P, stánek 014. Těšíme se na Vás

10.5.2017

Osevní postup
Součástí podání žádosti o dotace je uvedení osevního postupu. S ohledem na automatizaci tohoto kroku umožnilo MZe předání osevního postupu i z programu GC ÚPRAVY. Pro vygenerování správného souboru osevního postupu je třeba mít zadané všechny plodiny pro daný hospodářský rok, poté je možné vygenerování souboru a jeho elektronické předání.

3.4.2017

Setkání uživatelů 2017
Během měsíce února proběhlo Setkání uživatelů software GC ÚPRAVY® na tradičních místech: Tetčice u Rosic, Olomouc a Beroun u Prahy. Na setkání přijelo celkem 240 účastníků z celé ČR. Děkujeme vám za účast a věříme, že se vám setkání líbilo a příští rok se opět uvidíme. Fotografie ze setkání si můžete prohlédnout zde.

17.2.2017

Školení v počítačové učebně
Připravili jsme pro Vás jarní sérii jednodenních školení s tématy jak pro agronomy, tak pro pracovníky evidence půdy a majetku. Přehled témat, termínů a objednávku najdete zde. V případě obsazení termínu a dalšího zájmu vypisujeme nový termín. Těšíme se na Vás !

9.1.2017

Setkání uživatelů
Připravili jsme pro Vás každoroční Setkání uživatelů. Uskuteční se opět v Tetčicích – Hotel u Crlíků, Berounu u Prahy – Hotel Na Ostrově a v Olomouci – Aula Přírodovědecké fakulty (naproti Rozáriu). Přihlašovat se můžete již nyní zde

4.1.2017

Vzdělávací akce
Tento rok jsme uspořádali přes 20 vzdělávacích akcí, kterých se zúčastnilo přes 450 uživatelů informačního systému GC ÚPRAVY®. Děkujeme za váš zájem, je to pro nás cenná zpětná vazba. Fotografie naleznete zde:

1.11.2016

Nitrátová směrnice
Od srpna 2016 vstoupila v platnost novela nitrátové směrnice. Změny jsou již zapracovány do programu GC ÚPRAVY. Novelu č. 235/2016 Sb. i s vyznačenými změnami si můžete stáhnout zde

29.8.2016

Termíny a objednávka školení
Připravili jsme několik termínů a témat jednodenních školení pro pracovníky evidence půdy a rostlinné výroby. V ceně celodenních školení je zahrnuto občerstvení a oběd. V ceně půldenního školení je zahrnuto pouze občerstvení. Přehled témat školení a možnost přihlášení naleznete zde

29.8.2016

Dotační metodika 2016
Užitečnou pomůckou při vyplňování a podávání žádostí o dotace je aktuální Metodická příručka k novým podmínkám poskytování přímých plateb pro rok 2016

20.4.2016

TECHAGRO 2016
Rádi bychom vás pozvali na mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO, který se uskuteční ve dnech 3. – 7. 4. 2016. Najdete nás v Brně na Výstavišti, v pavilonu B, stánek 009 (společný stánek s Agriprintem).

10.3.2016

Setkání uživatelů 2016
Děkujeme všem uživatelům, kteří se zúčastnili Setkání v Tetčicích, Olomouci nebo Berouně. Účast byla jako každý rok velmi hojná, za rok se na vás budeme zase těšit. Fotky ze setkání si můžete prohlédnout zde.

15.1.2016

Setkání pro uživatele SW GC ÚPRAVY
Po roce jsme pro Vás opět připravili každoroční setkání uživatelů, které se koná v Berouně u Prahy – Hotel na Ostrově, v Tetčicích u Brna – Hotel u Crlíků a v Olomouci – nově v Aule Pedagogické fakulty.
Přihlášky na setkání najdete v sekci Školení.
Pozor na změnu místa konání semináře v Olomouci! Proběhne v Aule Pedagogické fakulty UP (zvýšené přízemí vlevo), Žižkovo náměstí 5, Olomouc.

5.1.2016